0
В корзіні пусто!

Закрити
Фільтр
Натиснути двічі
Розмір
Виробники
 
Відгуки
Мова  Russian Ukrain

Повзуни дитячі

Кращі повзуни для дітей Ви можете знайти в нашому дитячому інтернет магазині. Тут є і високі і прості, і на широкій (євро) резинці модельки - і без неї. Інтерлочні, баєві, кулірні, з супрему, на кнопочках і без них. Якісно, стильно, недорого.

На сторінці:
Сортування:
КП 183
Цей набір з 5 предметів включає: комбінезончик для сну із закритими ніжками з великим принтом лисички, боді з аплікацією лисички на тканинній основі,повзунки,  кофтинку з довгими рукавами та шапочку. Все виготовлено з найм'якішої бавовни, щоб не подразнювати шкіру малюка - цей набір стане ід..
476.00 ₴ грн
0
КП 185
Комплект дитячий Бембі КП185 (4 предмета) інтерлок - оригінальний наборчик для самих маленьких. Він складається з боді з коротким рукавом, вільної кофтинки і шапочки на зав'язках. Комплект зшитий з м'якої і приємної до тіла бавовняної тканини. Інтерлок відмінно носиться, тримає форму після прання..
269.00 ₴ грн
0
Повзуни пз 11
Купити популярні дитячі повзуни Бембі пз 11 можна у нас за найкращою ціною.    Дана моделька високих повзунів виконана в базових кольорах (блакитному, рожевому, жовтому і салатовому) з малюнком на грудці.    Зроблена вона універсально для хлопчиків і дівчаток н..
65.00 ₴ грн
0
Повзуни пз 13
Наші інтернет магазин дитячого одягу в Києві дає можливість купити пз 13 за найнижчою ціною в Україні.    Виріб від українського виробника ТМ Бембі. Зроблено в одному розмірі 56 см для новонародженого.    Запропоновано вибрати одну з трьох тканин: супрем, інтер..
58.00 ₴ грн
0
Повзуни пз 16
Купити набір дитячих повзунків Бембі пз 16 за найнижчою ціною в нашому інтернет магазині просто.    Відмінно розроблена моделька високих повзунків на кнопочках в рожевому і блакитному кольорі.    Інтерлочна тканина. Розміри: 56, 62 і 68. Дві штучки в одній упак..
93.00 ₴ грн
0
Повзуни пз 18
Купуємо чудові повзуночки для дітей.   Відмінна моделька пз 18 для хлопчиків і дівчаток.   Розрахована на зріст діток 68-80 см.   Буває в блакитному і малиновому кольорах.   Тканина: інтерлочна. ..
149.00 ₴ грн
0
Повзуни пз 3
Якщо ви купите дитячу мадель повзунків пз 3 від фірми Бембі- їх буде вашко зносити.    Варіант вибору одного з базових кольорів для вашого малюка.    Виріб зроблено в інтерлочній тканині на розміри 56-80 см.    Кращі ціни тільки в нашому інте..
117.00 ₴ грн
0
Повзуни пз 9
Чудовий варіант трикотажних повзунів на євро резинці пз 9.    Фабрика виробник - Бембі. За кращою ціною від нашого інтернет магазина.    Для ваших маленьких модників і модниць на зріст 56-74 см. Різні тканини від супрема до байки. ..
66.00 ₴ грн
0
Повзуни пз и-00-10
Купіть ніші повзуни під памперс на широкій резинці від ТМ Sweet Mario.    Моделька зроблена з трикотажу (інтерлок) в білому кольорі з малюнками.    Розрахована для малюків на зрыст від 56-68 см. Недорого і якісно. ..
71.00 ₴ грн
0
Повзунки пз 19
Повзунки для немовлят від фірми Бембі низькі на широкій резинці.   Моделька пз 19 з серії "Eco Line" зроблена з органічного котону.   Розрахована для новонародженого малюка на зріст 50-56 см.   Буває тільки в молочному кольорі. ..
99.00 ₴ грн
0
одежда для детей - поделиться